Санітарне сортування біля лікарень діє ще не всюди: У МОЗ пояснили причину

Віктор Ляшко РБК-Україна

За словами Ляшка, лікарні, в яких ще немає випадків COVID-19, не задіюють наметові містечка

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що санітарне сортування біля медичних установ функціонує не скрізь. Про це він повідомив на брифінгу, який транслював телеканал ZIK. 

Як зазначається, для запобігання поширенню внутрішньолікарняного інфікування COVID-19 біля кожної лікарні першої хвилі ДСНС було розгорнуто наметові містечка, які проводять санітарне сортування. Однак такі пункти функціонують не всюди. 

За словами Ляшка, наметові містечка були запущені не скрізь, адже є лікарні, де ще немає випадків COVID-19.  

"У той же час є позитивні приклади, наприклад, у Броварській центральній районній лікарні, де вони пішли трішки далі і зробили наметове містечко просто на вході до закладу охорони здоров’я, а не до інфекційного стаціонару, і проводять санітарне сортування всіх, у тому числі медичних працівників, які заходять у заклад охорони здоров’я", - зазначив головний санітарний лікар. 

Також Віктор Ляшко наголосив, що позитивний результат роботи можна буде оцінити після того, як епідемію коронавірусної хвороби на території України буде подолано. 

Нагадаємо, нещодавно у Міністерстві охорони здоров'я назвали три регіони, де станом на 7 квітня зафіксовано найбільше випадків коронавірусної хвороби COVID-19. 

Loading...