Саакашвілі заявив, що на зарплату 1,5 тис. дол. "не можна навіть дитині морозиво купити"

Міхеїл Саакашвілі. Фото: GettyImages/Global Images Ukraine

Голова Виконавчого комітету ради Національного реформ Міхеїл Саакашвілі вважає, що члени наглядової ради "Укрзалізниці" отримують непристойно мало. Про це Саакашвілі заявив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна-24", передає "ДС".

"В сталінський час, напевно, розстрілювали б за це, за саботаж. Локомотивом управляє одна ланка, вагонами - друга, рухом - третя, і вони не можуть домовитися. Там немає єдиного авторитету. Там немає начальника вже давно. Всі, хто був до цього, - прокралися. Зараз Наглядова рада має обрати начальника, але в найближчі дні вони масово збираються подати у відставку, тому що їх не влаштовує внутрішня ситуація і їх не влаштовують їх зарплати. І ви серйозно будете мені говорити, що ви за $1500 наймете хорошого менеджера, який не зможе своїй дитині морозиво купити?", - сказав Саакашвілі.

За його словами, сьогоднішня ситуація в "Укрзалізниці" може призвести до колапсу залізничних перевезень.

"До кінця липня залізниця України може зупинитися. Розпал літнього сезону перевезень пшениці і т. д. Все до цього йде. І мені здається, що вони (члени наглядової ради - ред.) кинуті напризволяще. Я щось не бачу, щоб хтось займався", - додав Саакашвілі.

Зазначимо, що правління АТ "Укрзалізниця" збираються покинути Марчін Целеєвськийі Ремигуш Пашкевич. Вони подали заяви про звільнення з займаних посад.

 Loading...