Протести проти ринку землі: Аграрії, які мітингують біля ОПУ, озвучили свої вимоги до президента

Акція протесту під Офісом президента PavlovskyNews

Аграрії вимагають проведення всеукраїнського референдуму

Зараз біля будівлі Офісу президента проходить мітинг аграріїв, які виступають проти прийняття законопроєкту про ринок землі. Активісти озвучили свої вимоги до президента України Володимира Зеленського. Про це сказав представник Всеукраїнської аграрної ради Андрій Дикун під час брифінгу аграріїв під ОПУ, який транслював телеканал ZIK.

"Не потрібно поспішати. Я ще раз кажу, ми підтримуємо ринок землі. Але у нас є дві принципові вимоги: вимога перша – повинна бути поетапність і перехідний період. А вимога друга – президент і уряд нам повинні гарантувати фінансовий інструмент. Тому що заходити в цивілізований ринок землі у той час, коли економіка країни знаходиться в кризі, та ще й без гарантій фінансового інструменту, це означає продаж української землі за копійки. І ще одна важлива теза – ринок землі можливий тільки після проведення всеукраїнського референдуму", - зазначив активіст.

Нагадаємо, сьогодні, 6 лютого, у Києві біля будівлі Офісу президента зібралися мітингувальники проти продажу землі, далі вони рушать до стін парламенту. Наразі вони вимагають зустрічі з Володимиром Зеленським.

Крім того, відомо, що сьогодні, Верховна Рада України почне розгляд у другому читанні законопроєкту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", яким запроваджується відкриття ринку землі.

У листопаді 2019 року, Верховна Рада під крики "ганьба" ухвалила у першому читанні скандальний законопроєкт про запровадження ринку землі.

Loading...