Розваги під час карантину: З'явився перелік цирків і театрів, які працюватимуть онлайн

Вистави можна переглянути на YouTube-каналах
У Міністерстві культури та інформаційної політики України опублікували перелік культурно-мистецьких закладів, зокрема, цирків, театрів, музеїв і виставок, які під час карантину продовжуватимуть працювати в режимі онлайн. Про це повідомляє пресслужба Мінкульту.
Як зазначається, Національний цирк України та Запорізький державний цирк запустили трансляцію відеозаписів циркових вистав.
Крім цього, в онлайн режим перейшли низка театрів, зокрема,
- Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка започаткував проєкт #театрвдома, в рамках якого артисти розповідають та показують як пережити карантин та що для цього роблять самі. Знайти публікації можна на сайті театру чи на YouTube-каналі.
- Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької кожної п’ятниці, суботи та неділі о 19.00 год транслюються вистави онлайн, де глядачі мають можливість переглянути опери та балети з репертуару театру
- Харківський національний академічний театр опери та балету імені М. В. Лисенка запровадив соціальний проєкт #театрнадивані, мета якого – популяризація театрального мистецтва і, звичайно ж, висловлення любові і підтримки глядача. Театр надає можливість переглянути уривки з улюблених вистав і повномасштабні постановки, буквально не встаючи з дивану.
- Одеський національний академічний театр опери та балету. YouTubе-канал. У Facebook та Instagram також анонсується поява нових відеозаписів.
- Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка презентує онлайн-бібліотеку, а також прямі ефіри акторів в Instagram. YouTubе-канал. Театр запустив пробний проект платних переглядів вистав діючого репертуару
-
Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки. YouTubе-канал
Національний академічний український драматичний театр ім. М. Заньковецької. YouTubе-канал.
Також у режим онлайн переходять такі історичні заповідники: ДІАЗ "Хотинська фортеця", НІАЗ "Кам'яна Могила", ДІАЗ у м. Жовкві. До слова, Національний музей Голодомору-геноциду запустив функцію 3D туру.
Нагадаємо, нещодавно для школярів започаткували проєкт "Всеукраїнська школа онлайн", за допомогою якого учні зможуть вивчати 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали.