Українці з Уханя будуть доставлені на Харківщину: Міністр Аваков контролює процес особисто

Евакуація громадян України та іноземців з Уханя Посольство України в Китаї та Монголії

20 лютого міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відвідає Харків з робочим візитом

20 лютого до України має прибути літак з китайського міста Ухань, в якому трапився спалах коронавірусу, з 48 українцями та 29 іноземцями – громадянами Ізраїлю, Норвегії, Чорногорії, Аргентини, Панами, Коста-Ріки, Домінікани, Еквадору та Іспанії. Після евакуації вони повинні провести 14 днів у карантині, для якого наразі підбирають відповідне місце.

За інформацією інтернет-видання "Главное", пасажирів з Уханя розмістять в Харківській області на Базі відпочинку ім. Соіча.

Приліт літака з Уханя в Україну очікується орієнтовно в четвер (20 лютого) о 8 годині ранку.

Новини за темою: Під час евакуації із Китаю медики не допустили на борт літака чотирьох осіб

Також, як стало відомо виданню "Главное" з власних джерел, завтра, 20 лютого Харків відвідає з робочим візитом міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Новини за темою: Міряють температуру: Як проходить медогляд перед евакуацією з Уханя

Нагадаємо, у середу, 19 лютого, у Китаї розпочалася реєстрація пасажирів та багажу на спеціальний рейс, який повинен евакуювати українців та іноземних громадян з провінції Хубей.

За останніми даними, станом на 16:25 (22:25 за Китаєм) 19 лютого, серед громадян України та іноземців, які мають бути евакуйовані з Уханя, підвищеної температури та інших ознак респіраторних захворювань не виявлено.

Пізініше стало відомо, що разом із українцями з китайської провінції Хубей будуть евакуйовані громадяни щонайменше восьми інших країн.

Також згодом звилася інформація, що одна з перебуваючих в Уханю українок не змогла потрапити на спеціальний рейс. Посольство України не дозволило забрати із собою на батьківщину собаку. Українське відомство порадило лишити чотирилапого друга, адже для вивезення тварини за кордон потрібні документи, щеплення та інші документи для того, щоб пройти всі санітарні норми.

 

 

Loading...