Російського репера Басту виключили з чорного списку СБУ, - МКІП

Василь Вакуленко (Баста) Фото з відкритих джерел

Тепер виконавець може вільно в'їжджати на територію України

Російського реп-виконавця Басту (справжнє ім'я Василь Вакуленко) виключили з переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці України. Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

"За поданням СБУ відповідним наказом МКІП від 16 вересня Василя Вакуленка було виключено з переліку", - йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, 31 серпня цього року Служба безпеки України надіслала лист до Мінкультури та інформполітики щодо зняття заборони в’їзду на територію України для Вакуленка та виключення його з Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці. 

Водночас у міністерстві наголосили, що процедура здійснюється автоматично, адже згідно з чинним законодавством повноваженнями вирішувати "включати" чи "не включати" до списків МКІП не наділено.

Новини за темою: Держдеп США вніс до чорного списку і ввів санкції проти Кадирова

До слова, репер Баста також відомий під такими псевдонімами, як Ноггано та N1NT3ND0. Російський виконавець потрапив у чорний список 4 вересня 2017 року через незаконний перетин кордону України під час відвідування Криму з концертами. 

Нагадаємо, нещодавно російській телеведучій Катерині Варнаві знову дозволили відвідувати Україну, тим самим виключивши її зі списку осіб, що представляють загрозу для національної безпеки.

Loading...