Російського композитора Фадєєва визнали особою, яка загрожує нацбезпеці України

Максим Фадеєв РИА Новости

Продюсер незаконно відвідував територію окупованого Криму

Міністерство культури та інформаційної політики за поданням Служби безпеки України внесло російського музиканта і продюсера Максима Фадєєва до списку осіб, які становлять загрозу національній безпеці. Про це повідомила пресслужба Мінкульту.

Зазначається, що росіянин потрапив до відповідного переліку вчора, 19 листопада, після отримання Мінкультом листа з СБУ. "11 листопада 2020 року до Міністерства культури та інформаційної політики надійшов лист Служби безпеки України щодо включення до Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, громадянина РФ Максима Фадєєва. Відповідним наказом МКІП від 19 листопада №2319 російського музиканта було включено до переліку", – йдеться в повідомленні.

Водночас у МКІП нагадали, що процедура здійснюється автоматично, адже відомство не має повноважень вирішувати, "включати" чи "не включати" до списків.

За даними "Української правди", композитор і музичний продюсер Максим Фадєєв відвідував анексовану Росією територію Криму. Зокрема, в червні 2017 року з’явився записаний на півострові кліп за участю Фадєєва та артистки Наргіз Закірової.

Новини за темою: Російського актора Гребенщикова видворили з України та заборонили в’їзд на три роки

Нагадаємо, в травні поточного року стало відомо, що впродовж місяця Служба безпеки України заборонила в'їзд на територію держави для 41 іноземця. Зокрема, було введено трирічну заборону на в’їзд продюсеру Максиму Фадєєву.

Loading...