Співачці Глюкозі заборонили в'їзд в Україну за відвідування анексованого Криму

Російська співачка Глюк'OZA Фото з відкритих джерел

Артистка не зможе потрапити на територію України найближчі три роки

Російській співачці Глюкозі на три роки заборонили в'їзд на територію України за відвідування анексованого Криму. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України

Зазначається, що 6 серпня артистку зупинили в аеропорту "Бориспіль" (Київська область). Громадянка РФ прибула в Україну разом із пасажирами рейсу з Мінська з приватною метою. Однак, під час оформлення прикордонники з'ясували, що Глюкоза після анексії Криму відвідувала півострів. Зауважимо, такі дії є порушенням українського закону  "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України".

ДПСУ

"Глюкоза" в Крим неодноразово їздила на концерти та вечірки. У ході спілкування іноземка постійно плуталась у своїх відповідях, зокрема на початку зазначила, що в Криму останній раз була лише у 2013 році", – зазначили в пресслужбі ДПСУ. 

У зв'язку з цим російській співачці заборонили в’їзд в Україну на 3 роки. Після чого з відповідним штампом у документі вона вилетіла зворотним рейсом у Білорусь.

Співачці заборонили в'їзд на три роки

ДПСУ

Нагадаємо, цього літа російська співачка Zivert, яка раніше виступала в Криму, планувала дати два концерти в Україні. Однак, пізніше артистка скасувала свої виступи нібито через карантинні обмеження. Тоді як організатор концерту Zivert запевнив, що причиною такого рішення стала політика. 

 

Loading...