Російська вакцина від COVID-19 перебуває на 4 етапі тестування, – Раімов

Дмитро Раімов

ТСН.ua

Російська вакцина від коронавірусної інфекції COVID-19 на цей момент перебуває на четвертому етапі тестування.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політтехнолог, колишній радник міністра охорони здоров'я України Дмитро Раімов.

Гість ток-шоу зазначив, що у РФ виготовили вакцину від коронавірусу, зараз вона перебуває на четвертому етапі тестування.

"Тобто ви приходите в поліклініку, вам роблять укол, вас записують і відстежують ваш стан. Ви підписуєте юридичний документ, що ви погодилися на експеримент. Єдине, що 20-25% тих, хто приходить за такою вакциною, отримують плацебо. У цьому і полягає експеримент. Це міжнародні протоколи, за якими проходять всі тестування", - зазначив Дмитро Раімов.

Тому, наголосив він, коли нині в Україну привозяться якісь препарати контрабандою, це ще не факт, що мова саме про вакцину. 

"Але якщо ми це все пройшли (експерименти, - ред.) і у нас є готова вакцина, і коли в мене стане питання, не дай Бог, чи у когось з вас, рятувати рідних, чи самим вакцинуватися, щоб не захворіти, я думаю, ми всі зробимо все, офіційно чи не офіційно, щоб  ця вакцина у нас опинилася", - сказав гість ток-шоу, додаючи, що цьому значно сприяє той факт, що лікарні в Україні переповнені, кількість хворих зростає подень, а саме лікування коронавірусу - дороговартісне.

Новини за темою: Росія готова поставляти в Україну вакцину проти COVID-19, - підсумок переговорів Путіна з Медведчуком

Нагадаємо, раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що понад 180 країн світу, у яких мешкає приблизно 99% населення планети, долучились до програми COVAX, за допомогою якої вони повинні отримати вакцину від COVID-19, коли вона з'явиться.

Слід зазначити, що головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявляв, що усі держави, які увійшли до глобального механізму COVAX, серед них й Україна, обов'язково отримають певну кількість вакцини від коронавірусу COVID-19, однак за різною ціною.

Тим часом очільник МОЗ Максим Степанов не виключає можливість закупки Україною російської вакцини від коронавірусу, якщо її схвалить ВООЗ.

Loading...