Російська співачка Zivert скасувала концерти в Україні, але версії причин розходяться

Співачка говорить, що не зможе приїхати через карантин, а організатор заявив про "політичні перепони"

Російська співачка Zivert Фото з відкритих джерел

Російська співачка Юлія Зіверт, яка раніше виступала в анексованому Криму, скасувала концерти в Україні. Про це повідомила сама артистка в Instagram.

За її словами, в неї не вийде виступити в Одесі та Києві через карантинні обмеження. "Мені дико шкода повідомляти вам про це, але, на жаль, у зв'язку з продовженням карантину і не відкритим із 15.07 кордоном (Росія, як і раніше, "червона зона") всі мої концерти в Україні переносяться на невизначений термін", – заявила Zivert.

Крім того, співачка вибачилася перед своїми фанатами. Юлія додала, що повернути квитки на її концерт можна з 21.07 до 28.07.

Водночас розважальний центр "Osocor Residence", який був організатором концерту Zivert у Києві, заявив у Фейсбук, що причиною скасування виступу стали "політичні перепони". За словами організаторів, вони зробили все можливе, щоб концерт відбувся.

Новини за темою: У МКІП пояснили, хто і як складає список "заборонених" артистів

Нагадаємо,14 липня стало відомо, що російська співачка Zivert, яка виступала в анексованому Криму, планує дати концерти в Одесі та Києві. На питання журналістів про те, чи не заборонять російській співачці в'їзд в Україну, організатори зазначили, що Zivert вже приїжджала виступати минулого року.

Loading...