Росія переслідує 134 українців за політичними мотивами, - радниця омбудсмена

112 українців перебувають в ув'язненні на території РФ та окупованого Криму

Фото з відкритих джерел

Російська Федерація переслідує 134 українців за політичними мотивами. Про це заявила радниця Уповноваженого ВР з прав людини Ірина Закринична на онлайн-конференції.

За словами Закриничної, в Україні проводиться моніторинг інформації про незаконно утримуваних Росією людей. "Ми щоденно ведемо роботу з моніторингу всієї інформації, яка нам надходить і від адвокатів, і від рідних, яку ми дізнаємося по своїх власних каналах. Ця інформація про стан дотримання прав наших громадян, які незаконно утримуються РФ. За результатами цього моніторингу, на сьогоднішній день ми маємо наступні цифри. Ми думаємо, що наразі 134 українця переслідуються за політичними мотивами РФ", – повідомила радниця.

Також Закринична додала, що 112 українців наразі перебувають в незаконному ув'язненні у Росії та на території тимчасово окупованого Криму. Серед цих ув’язнених 78 – кримські татари.

Новини за темою: У Криму після обшуків затримали чотирьох кримських татар

Нагадаємо, вчора, 16 вересня, суд у російському Ростові-на-Дону оголосив вирок 7 фігурантам другої бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір". Чоловікам призначили від 13 до 19 років колонії суворого режиму.

Loading...