Росія направила на військову службу за контрактом понад півтисячі кримчан

Фото з відкритих джерел

Військову агітацію кримьскої молоді Росія проводять у 25 регіонах

Від початку 2020 року в окупованому Криму Російська Федерація незаконно направила на військову службу за контрактом 500 жителів півострову. Про це повідомляє пресслужба міністерства оборони РФ. 

"З початку року пунктом відбору громадян на військову службу за контрактом у Сімферополі в війська направлено понад 500 осіб, що на 5% вище показників за аналогічний період минулого року", - йдеться у повідомленні.

Крім цього, у російському відомстві наголосили, що агітацію молоді Криму до проходження військової служби проводять у 25 регіонах.

"З метою підвищення популярності військової служби за контрактом співробітники пункту проводять роз'яснювальну та агітаційну роботу з населенням у 25 муніципальних районах і містах республіканського значення Криму, в тому числі серед випускників закладів середньої професійної освіти", - додали в пресслужбі Міноборони РФ. 

Новини за темою: Росія відмовляє кримчанам у повторному виїзді з країни

Так, працівники так званих пунктів відбору на військову службу регулярно проводять на півострові масштабні акції "Військова служба за контрактом - твій вибір!", які практикуються в ході культурно-масових заходів у регіонах.

Нагадаємо, нещодавно у Міністерстві закордонних справ України повідомили, що за час окупації Криму Російська Федерація майже втричі збільшила військову присутність на півострові.Loading...