Росія і надалі продовжуватиме тиск на Україну, аби відновити водопостачання в Криму, - експерт

Фото з відкритих джерел

РФ не може вирішити проблему із водопостачанням військовими методами

Оскільки Росія не має сприятливої кон'юнктури для вирішення проблеми із водопостачанням анексованого Криму військовими методами, вона буде використовувати методи гібридного і військово-політичного тиску для відновлення подачі води з материкової України.

Про це заявив головний консультант служби з питань реінтеграції і деокупації постійного Представництва президента України в АРК Антон Твердовський на конференції "Про проблемні питання водопостачання та експлуатацію водних ресурсів на території Криму в умовах російської окупації".

"Це постійна інспірація питання, як на міжнародних майданчиках, так і на рівні квазідержавних громадських організацій. Інспірація питання водопостачання через своїх агентів в Україні і на Заході. Постійне проведення військових навчань. Це ставка на політичні методи, в тому числі через місцеві вибори. Закриття окремих районів акваторії Чорного та Азовського морів для безпроблемного проходження суден", - пояснив Твердовський.

Новини за темою: Вода тільки після деокупації: У МЗС прокоментували скарги РФ щодо водопостачання в Криму

Також він зауважив, що Росія розглядає Кримський півострів як військовий форпост в Чорноморському басейні.

"Завдання України - це практична робота для протидії гібридним методам Росії. Це створення великих ризиків для Росії в разі включення її військового компонента", - наголосив Твердовський.

Новини за темою: Росія виділила 64,4 млн доларів на водопостачання в окупованому Криму

Нагадаємо, раніше Представництво президента України в Автономній Республіці Крим заявляло, що, згідно з міжнародним гуманітарним правом, забезпечувати населення Криму ресурсами, зокрема водою, повинна Російська Федерація. Loading...