Росія готова поставляти в Україну вакцину проти COVID-19, - підсумок переговорів Путіна з Медведчуком

Віктор Медведчук і Володимир Путін "Опозиційна платформа - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук привітав російських вчених з успіхом у створенні першої у світі вакцини проти COVID-19 і обговорив можливість її поставки в Україну з президентом РФ Володимиром Путіним. Про це повідомляє пресслужба політсили.

"Вітаю Вас з тим, що Росія стала першою країною, яка створила вакцину "Супутник V". Знаю, що на підході реєстрація іншої вакцини. І тут Російська Федерація ще раз продемонструвала свої можливості і наукові досягнення", – звернувся Віктор Медведчук до російського президента.

За словами українського політика, як і громадяни інших держав, українці потребують вакцинації проти COVID-19. "Це (вакцинація, - Ред.) найнадійніший засіб захисту. І я просив би вас розглянути можливість, щоб ця вакцина потрапила, в тому числі і в Україну. Щоб українські громадяни були захищені від цього страшного захворювання, – попросив Віктор Медведчук в ході зустрічі з Володимиром Путіним. - Попри кризові відносини, які існують між нашими країнами, я хотів би, щоб ви, шановний Володимире Володимировичу, розглянули таку можливість в майбутньому".

За словами російського президента, така можливість дійсно існує. "Якщо ми з Білоруссю почали цю роботу, то можемо так само працювати і з Україною. Однак потрібно, щоб офіційна влада України відповідним чином сформулювала свої запити, свої потреби, – зазначив Володимир Путін. - Ми до цієї роботи готові, незважаючи ні на які політичні складнощі. Все-таки це питання чисто гуманітарного характеру, питання охорони здоров'я, турботи про людей…"

Своєю чергою Медведчук заявив, що ефективність і безпеку вищевказаної вакцини перевірив особисто на собі і членах своєї сім'ї – ні з побічними ефектами, ні з тимчасовим нездужанням ніхто з них не зіткнувся.

"Вакцинувався я, дружина Оксана, наш син Богдан. Дуже легко перенесли. Для фізичного стану просто непомітно – поділився Віктор Медведчук. - А аналізи крові підтвердили, що є антитіла в достатній кількості і у мене, і дружини, і у сина".