Росія блокує обмін утримуваними через вибори, – Кравчук

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Представники самопроголошених республік вимагають переглянути постанову про проведення місцевих виборів на Донбасі

Російська Федерація та представники так званих "Л/ДНР" блокують процес обміну полоненими через те, що Україна не змінила постанову Верховної Ради про місцеві вибори. Про це повідомив голова української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук в інтерв'ю виданню "Страна". 

Так, під час минулого засідання ТКГ українська сторона подала свій список на обмін полоненими і запросила список в іншої сторони. Однак, російська делегація заявила, що не буде подавати свій список на обмін, поки Рада не скасує чи уточнить постанову про проведення місцевих виборів в Україні. 

"Це означає, що питання обміну полоненими вже заблоковане. Якщо не буде постанови Ради про проведення виборів у відповідність з міжнародними документами, щоб ми не говорили – Росія та ОРДЛО не погодяться з цим. Вони заявляють, що ми відмовляємося від Мінських домовленностей", – пояснив Кравчук.

Новини за темою: Внесення змін у постанову про вибори неможливе, – Разумков про голосування в ОРДЛО

Нагадаємо, нещодавно так званий "міністр закордонних справ ДНР" і повноважний представник "республіки" в ТКГ Наталія Ніконорова заявила, що прогрес у переговорах щодо нового обміну полоненими неможливий, адже Рада не переглянула постанову про скасування місцевих виборів на Донбасі.

Loading...