Росія атакує фейками "Об’єднані зусилля", щоб відвести увагу від "Кавказу-2020", – Генштаб ЗСУ

У ЗСУ заявили про те, що в Росії виникли проблеми під час навчань

Навчання "Об'єднані зусилля-2020" Facebook-сторінка Генштабу ЗСУ

Російська Федерація вдається до інформаційних провокацій та розповсюдження фейків на території України у зв’язку з масштабними стратегічними командно-штабними навчаннями "Об’єднані зусилля-2020". Про це заявив начальник Управління зв’язків із громадськістю Генштабу ЗСУ Богдан Сеник у коментарі "Укрінформу".

За словами Сеника, Росія таким чином дестабілізує ситуацію в Україні, тому українські ЗМІ та суспільство мають критично сприймати інформацію, яка стосується ЗСУ. "І минулого року, і в попередні роки – "вкиди" завжди відбувались. Але цього року військові навчання безпрецедентні як за рівнем, так і за представництвом учасників", – сказав військовий.

Водночас причиною інформатак Сеник назвав проведення російських військових навчань "Кавказ-2020". "Нам відомо, що в Росії є багато проблем під час навчань "Кавказ-2020", і, щоб відвести від себе увагу, вони починають потужну кампанію проти України. В деяких областях ми вже зафіксували спроби зламу офіційних ресурсів держорганів, крім того, в соцмережах з’являються відверті фейки про наші військові навчання", – висловився представник ЗСУ.

Новини за темою: Випадково збили: В РФ назвали попередню причину падіння винищувача Су-30

Нагадаємо, сьогодні, 23 вересня, українські правоохоронці зафіксували несанкціоноване втручання в роботу офіційного вебсайту Нацполіції. Зокрема зловмисники написали, що херсонська поліція нібито з’ясовує обставини загибелі американських військових радників.Loading...