Романенко про призначення Банчука головою Аграрного фонду: Для того, щоб зробити таку кар’єру, потрібно народитися у "правильній" родині

Богдан Банчук Фото з відкритих джерел

Призначення 33-річного Богдана Банчука, людини, яка працювала спочатку в МЗС, а потім заступником голови одного з РДА, на посаду керівника Аграрного фонду свідчить про те, що для такої стрімкої кар’єри потрібно народитися в правильній родині. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив політичний аналітик Віталій Романенко.

"Мені важко прорахувати, як це можна зробити. Мені у цьому році лише 35 виповнюється, я такий кар’єрний зріст не можу собі уявити. Мабуть, для того, щоб зробити собі таку кар’єру потрібно народитися у правильній родині. У мене склалося таке враження. По-друге, ми піднімали питання ефективності всіх антикорупційних органів, НАБУ, НАЗК тощо, цікава інформація, нехай вони відреагують. Буде цікаво подивитися, чи зможуть вони хоча б у цьому питанні поставити крапку, щоб всьому суспільству було зрозуміло і щоб був хоча б якийсь натяк на справедливість. На те, що у нас формується не новий клас аристократії, а дійсно у суспільстві працюють соціальні ліфти, коли кожен, хто має здібності та бажання, міг досягти великих висот", - зазначив аналітик.

Зазначимо, що Богдан Банчук є сином одного із колишніх заступників Генпрокурора.

Loading...