Родини загиблих в авіакатастрофі АН-26 отримають по 1,5 млн гривень компенсації, - Міноборони

Місце аварії військового літака АН-26, який розбився при заході на посадку в аеропорту міста Чугуєва 26.09.2020

Фото з відкритих джерел

Така допомога гарантована законом про соціальний захист військовослужбовців

Заступник міністра оборони Ігор Старобінський заявив, що сім'ям загиблих військовослужбовців у катастрофі АН-26 біля Чугуєва виплатять по 1,57 мільйона гривень одноразової допомоги. Про це він сказав під час позачергового засідання Кабміну, повідомляє РБК-Україна

"Прийнято рішення про виплату одноразової допомоги членам сімей загиблих  військовослужбовців ЗСУ. Розмір виплат становить 1 мільйон 576 тисяч гривень на кожного.  Розмір виплат буде за рахунок фондів Міністерства оборони", - сказав посадовець.

Новини за темою: Авіакатастрофа АН-26: Для ідентифікації тіл візьмуть ДНК-зразки, сама процедура триватиме до трьох тижнів

Як зазначається, прем'єр-міністр Денис Шмигаль також доручив з'ясувати, чи був застрахований екіпаж, а також чи передбачені виплати з Фонду соцстрахування на випадок нещасних випадків для військовослужбовців.

Новини за темою: Курсант, який вижив в катастрофі АН-26, вийшов із шокового стану і може давати показання

Нагадаємо, у п'ятницю, 25 вересня, близько 20:45 поблизу міста Чугуїв у Харківській області трапилася авіакатастрофа – впав військовий літак АН-26. 

На наступний день, 26 вересня, Кабінет міністрів зібрався на термінове засідання через катастрофу військового літака АН-26 у Чугуєві Харківської області.

Вранці у суботу в лікарні помер курсант, який потрапив у дуже важкому стані до медзакладу після падіння військового літака АН-26 у Харківській області.

Згодом рятувальники, які працюють на місті авіакатастрофи військового літака АН-26 у Чугуєві, знайшли тіла 25 загиблих осіб.

 

Loading...