Родини героїв Небесної сотні звернулися до Зеленського через повернення "беркутів"

П'ятеро беркутівців, що перебували у списку на обмін утримуваними особами

Фото з відкритих джерел

У своєму зверненні вони висловлюють своє обурення ознаками реваншу диктатури

Представники родин Героїв Небесної Сотні написали нове звернення до президента України Володимира Зеленського. Заява опублікована на сторінці у Facebook.

У своєму зверненні вони висловлюють своє обурення "ознаками реваншу диктатури, що стають все більш помітними у нинішній Україні".

"Представники колишнього "Беркуту" та злочинного режиму Януковича вже не тільки не стидаються содіяного, а наважуються вимагати від української влади перегляду законодавства і проведення розслідування, спрямованого проти учасників Революції Гідності. Діячі режиму Януковича хизуються безкарністю, дозволяють собі погрози у бік "майданівців". Дедалі частіше в українському інформаційному просторі лунають тези, витворені російською пропагандою, про "переворот", про "громадянську війну"; зневажається українська мова, культура, історія. На жаль, складається враження, що нинішній владі до вподоби таке демонстративне паплюження пам’яті Героїв, завдяки яким і вона, до речі, існує", - сказано у повідомленні.

Родичі Героїв Небесної Сотні також зазначають, що їхнє звернення 24 січня, в якому вони просили про організацію зустрічі з керівництвом держави, залишилося без відповіді.

Як відомо, двоє ексберкутівців, яких передали в ОРДЛО в рамках обміну, повернулися до Києва.

Нагадаємо, раніше суд у справі ексберкутівців переніс засідання аж на 17 березня. Зазначається, що Генпрокуратура повинна змінити групу звинувачення, а ексбійці "Беркута" - знайти спосіб брати участь в засіданні.

Loading...