Родина Віктора Медведчука і Оксани Марченко надала благодійну допомогу дітям з особливими потребами у Вінницькій області

ZIK

Родина Віктора Медведчука і Оксани Марченко придбала за особисті кошти для 17-річної Валерії з Вінниці, яка з дитинства має інвалідність (діагноз -  гідроцефалія шунтозалежна), велотренажер, щоб дівчинка могла розробляти м'язи вдома. Подарунок від меценатів передав кумир дівчини – колишній боксер В'ячеслав Узєлков. Саме він звернувся до Фонду Оксани Марченко з проханням допомогти Валерії.

Про це йшлося в сюжеті на телеканалі ZIK.

17-річна Валерія з Вінниці народилась недоношена з частковою атрофією м'язів. Водянка, яка утворилась при народженні, давила на мозок, довелося робити операцію, їй встановили шунт. Дівчинка пережила 5 операцій і залишалася лежачою. Згодом їй пощастило потрапити на реабілітацію до Китаю, там дівчину змогли поставити на ноги. Вона може самостійно підійматись, тримати спину і займатись на тренажерах.

Через карантин реабілітація в центрах неможлива, всюди відмовили, тож Валерії нічого не залишається, як займатися вдома. Утім, придбати дівчині необхідне обладнання можливості немає. Тож, щоб дівчинка могла розробляти м'язи вдома, їй подарували велотренажер. Придбали його за особисті кошти Віктор Медведчук і Оксана Марченко. За допомогою до Фонду звернувся кумир дівчини – колишній боксер В'ячеслав Узєлков.

ZIK

Батьки Валерії приголомшені неочікуваним подарунком. Розповідають, що про такий тренажер мріяти не могли, бо коштує він чимало грошей. Без допомоги меценатів самотужки, кажуть, не змогли б собі дозволити. 

Новини за темою: Інвалідні коляски, велотренажери, медикаменти: Віктор Медведчук та Оксана Марченко надали благодійну допомогу дітям із особливими потребами на Вінниччині

"Для нас важливо підтримати її організм. Підтримати те, що ми вже напрацювали. Нам дуже багато препаратів дали. І нам це дуже важливо зараз підтримати, щоб у неї запрацювала ліва ручка", – зазначила мама Валерії Олена Дробинко.

ZIK

Батько вже виділив вільне місце для тренажера. Розмістив його у вітальні. Розповідає, що будуть розпочинати заняття вже сьогодні.

"Без підтримки це нереально. Займатися, лікування, фізкультурою, операції були. Без підтримки людей це нереально", – додає батько дівчини Валерій Дробинко.

ZIK

Допомагають благодійники дітям, у яких зараз немає можливості відвідувати реабілітаційні центри. Така допомога, певні у Фонді, дає шанс на повноцінну реабілітацію дітей вдома.

ZIK

Також нагадаємо, що раніше сім'я Віктора Медведчука і Оксани Марченко передала в Інститут серця унікальний апарат для діагностики перед трансплантацією, який крім того здатний виявляти коронавірус.

Родина Віктора Медведчука і Оксани Марченко допомагає мільйонам українців впоратися з епідемією коронавірусної інфекції. Так, меценати передали дев'яти лікарням України дезінфікуючі засоби, рукавички, респіратори, медичну техніку і захисний одяг і закупили 300 тис. медичних масок, які передали в 10 областей України.

Крім того, Фонд Оксани Марченко, який фінансується з особистих коштів Оксани Марченко і Віктора Медведчука, запустив гарячу лінію для допомоги самотнім пенсіонерам і людям з інвалідністю у Києві та Київській області та приймає в день тисячі дзвінків.

Родина Віктора Медведчука і Оксани Марченко передала необхідні медичні засоби районним лікарням Закарпатської області та забезпечила засобами захисту всіх сімейних лікарів області.

Крім того, до Великодня Віктор Медведчук і Оксана Марченко на власні кошти придбали 10 тис. продуктових наборів загальною вагою понад 100 тонн для нужденних в різних областях України.