live

Родина Віктора Медведчука і Оксани Марченко на власні кошти закупила і передала чергову партію медичної техніки і засобів захисту для медиків 20 лікарень по всій Україні

Благодійна допомога медикам від Фонду Оксани Марченко Скріншот відео

Благодійний фонд Оксани Марченко продовжує підтримувати медиків у нелегкі часи – за власний кошт Оксана Марченко та Віктор Медведчук надають їм масштабну допомогу.

Про це повідомили в ефірі на телеканалі ZIK.

Попри те, що карантинні обмеження поступово скасовують, лікарні все ще приймають хворих на коронавірус і досі відчувають дефіцит засобів індивідуального захисту. Не припиняють підтримувати медиків Оксана Марченко та Віктор Медведчук. Цього тижня до лікарень у різних регіонах продовжують надходити захисні костюми, маски, окуляри, антисептики та інше необхідне лікарям приладдя. Уся допомога – за власний кошт подружжя, адже, поки держава бездіє, сотні медиків пишуть листи про допомогу меценатам.

У листах від медиків такі прохання: "Запасів засобів індивідуального захисту наших медичних працівників категорично не вистачає…"; "нинішнім урядом були внесені зміни до бюджету..., на ремонт лікарні, облаштування, медичний інвентар та обладнання немає коштів. Ми неодноразово звертались до народного депутата Верховної Ради по нашому округу, бізнес-структур, але поки що допомоги не отримали ні від кого..."; "просимо, за можливості, надати допомогу…".

Засновниця Фонду Оксана Марченко зауважила: "Це уривки з сотень листів. Це крик про допомогу нашої медицини! Це крик про допомогу тих, хто рятує сотні тисяч життів щодня! Це ж українці, люди - це найцінніший ресурс будь-якої країни! Що ж ви ними розкидаєтесь! Щоб не бути голослівною, на сайті Фонду буду публікувати списки лікарень або медичних центрів, яким потрібна допомога".

Виконувачка обов’язків головного лікаря КНП "Літинський районний центр ПМСД" Павліна Дяченко каже: "Дуже нелегко нам було закупити спочатку дані засоби. Куди не звертаєшся – вже немає, вже закінчилися, будуть пізніше, а тут вкрай необхідно і треба було зразу".

Медики, ризикуючи власним здоров’ям, продовжують працювати за будь-яких умов. Коли держава не чує їхніх зневірених голосів, на допомогу приходять меценати.

Нині представники Благодійного фонду Оксани Марченко вирушили у всеукраїнський тур. З 1 квітня лікарні не лише відчувають дефіцит засобів індивідуального захисту та медикаментів, а й не можуть виплатити заробітну платню співробітникам. Тож новий апарат штучної вентиляції легень від меценатів для вінницької лікарні став справжньою несподіванкою.

Медичний директор КНП "ВОКВЕЦ Вінницької обласної ради" Ганна Слободянюк наголосила: "Ми вдячні за допомогу. Нам необхідні засоби індивідуального захисту, як для наших пацієнтів, так і для наших медпрацівників".

Новини за темою: Віктор Медведчук і Оксана Марченко передали 20 тисяч продуктових наборів до Дня Перемоги учасникам бойових дій і ветеранам у всіх областях України

Отримали допомогу медики і на Кіровоградщині. Гайворонські лікарі отримали не лише засоби індивідуального захисту, а й медичне обладнання для відділення інтенсивної терапії. Заступниця головного лікаря з лікувальної роботи Алла Пісова зазначила: "Ми маємо тепер можливість контролювати і тиск, і пульс, і сатурацію, і бачити всі важливі показники, параметри пацієнта на моніторі. Це дуже нам полегшує роботу, медичному працівнику і забезпечення надання кваліфікованої допомоги для пацієнта".

Допомога не забарилась для лікарів з Одещини. Меценати привезли цілі вантажі, в яких - маски, захисні костюми та потрібне обладнання.

Представник Благодійного фонду Оксани Марченко Олексій Басманов заявив: "Хотілося б звернути увагу на тих депутатів, які від цих округів обиралися. Це люди, які за вас голосували, які вас обирали. Нехай депутати задумаються, що лікар не може виходити на роботу, не відчувати себе захищеним".

Новини за темою: Родина Віктора Медведчука і Оксани Марченко надала благодійну допомогу дітям з особливими потребами у Вінницькій області

Того забезпечення, яке надала держава, – недостатньо. А при ймовірному новому спалаху коронавірусу – це взагалі мізер.

Попри гірку статистику, благодійники тримають руку на пульсі та готові й надалі допомагати лікарям. Всеукраїнський етап Благодійного фонду Оксани Марченко по допомозі лікарям в боротьбі з COVID-19 лише у розпалі.

Віктор Медведчук і Оксана Марченко не перший місяць допомагають українцям у боротьбі проти коронавірусної інфекції.

Так, раніше Віктор Медведчук і Оксана Марченко передали низці лікарень України дезінфікуючі засоби, рукавички, респіратори, медичну техніку і захисний одяг.

Також унікальне медичне обладнання отримав Інститут серця, який очолює Борис Тодуров.

Крім того, сім'я меценатів закупила і передала сотні тисяч медичних масок і продуктових наборів нужденним у всіх регіонах України.

Як повідомляли, Оксана Марченко і Віктор Медведчук також надали допомогу психіатричній лікарні в Сумській області, яка на межі закриття.