Родина Віктора Медведчука і Оксани Марченко закупила продуктові набори для потребуючих до Дня людей з інвалідністю

Телеканал ZIK

Майже пів сотні пенсіонерів, членів громадської організації "Єдність", до міжнародного Дня людей з інвалідністю отримали подарунки. Щорічно, родина Оксани Марченко і Віктора Медведчука за особисті кошти закупляє для них продуктові набори. Вони допоможуть пенсіонерам не залишитися голодними ні у день свята, ні як мінімум, наступні два-три тижні.

Про це йшлося в сюжеті телеканалу ZIK

Родина Віктора Медведчука та Оксани Марченко роздали 412 продуктових наборів для людей з інвалідністю. Ця допомога зараз як ніколи доречна, адже карантинні заходи, які зараз необхідні в боротьбі з епідемією, боляче б’ють по кишенях пенсіонерів.

Пенсіонерка Софія Кондратюк перенесла інсульт. Жінка втратила можливість говорити. ЇЇ чоловік, також член товариства, має онкологію. Пенсіонери зізнаються, що виживати в нинішніх умовах їм допомагає товариство "Єдність".

Розмір пенсії Катерини Соломак – менше 2 тисяч гривень. ЇЇ син переніс кілька складних операцій на нирках, а її чоловік – не має можливості навіть піднятися з ліжка бо переніс інсульт. Жінка каже, що допомоги вистачить на всіх.

"Пайки такі прекрасні, хватить і батьку, і сину, і мені. І одягаємося ми тут", – зазначила пенсіонерка Катерина Соломак.  

Голова організації "Єдність" Катерина Юр’єва також не змогла втримати сліз. Сьогодні вона сама, як ніхто інший, потребує допомоги.

"Коли люди прийдуть отримувати такі подарунки, також будуть плакати. Ви знаєте, в цей тяжкий час, дай нам Бог вижити, щоб ми всі не захворіли, бо ми всі у групі ризику. Будь-коли ми можемо захворіти, а коштів на ліки немає. Через це така образа на це життя", – додала Катерина Юр'єва, голова Подільського товариства інвалідів "Єдність".

Новини за темою: Апарати ШВЛ, безконтактні термометри та засоби індивідуального захисту: Родина Віктора Медведчука і Оксани Марченко передала чергову допомогу медзакладам для боротьби з COVID-19

Додамо, що Оксана Марченко вже багато років патронує цю організацію. З 2012 року допомагає їй особисто. Щорічно до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається 3 грудня, закупляються продуктові набори.

Оксана Марченко також дарує подарунки дітям 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей.

Потребуючих людей щороку стає більше, тому Оксана Марченко закликає: "Не будьте байдужими, допомагайте один одному в цей нелегкий час і діліться добром".