Роботодавці повинні організувати роботу у віддаленому режимі для максимально можливої кількості працівників, - МОЗ

Фото з відкритих джерел

Також просять без нагальної потреби не проводити "живі" зустрічі

Міністерство охороно здоров'я закликає роботодавців організувати віддалений режим роботи для працівників усюди, де це можливо. Про це заявила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак на брифінгу 19 жовтня. 

"Кожен роботодавець, кожен керівник фірми, підприємства має організовувати роботу своїх працівників у такий спосіб, щоби всі ті, хто можуть працювати у віддаленому доступі - працювали у віддаленому доступі... Будь-які зібрання намагатися проводити з дотриманням дистанції, усіх вимог, які стосуються карантинних обмежень. Не потрібно зайвий раз збирати людей, організовувати зустрічі, наради, зібрання в офлайн-режимі, тобто у "живому" форматі", - зауважила заступниця міністра.

Новини за темою: Коронавірус в Україні забрав життя ще однієї дитини, - Степанов

Окрім цього, Микичак  закликала громадян не відвідувати концерти та різні святкування, зокрема весілля. 

Вона також нагадала про необхідність носити маску "всюди, де є більше двох-трьох людей". Зокрема йдеться про транспорт, ліфти, торговельні центри, ринки, а також у приміщеннях, де працюють люди.

Новини за темою: За добу в Україні підтвердили 4 766 нових випадків коронавірусу

Нагадаємо, раніше з огляду на продовження карантину в Україні Міністерство охорони здоров'я рекомендувало роботодавцям переходити на позмінний режим або запроваджувати дистанційну роботу.

Loading...