Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Рівне відмовилося вводити "карантин вихідного дня"

Хомко Володимир. Фото: ogo.ua

21 та 22 листопада у Рівному зроблять робочими днями

У Міській раді Рівного виступили проти запровадження "карантину вихідного дня" цього тижня. Таке рішення ухвалили 16 листопада члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає "7 днів".

"На комісії було прийняте рішення наступні вихідні 21 та 22 листопада в Рівному зробити робочими. Володимир Хомко попросив поліцію поставитися з розумінням до рішення про робочі дні і не штрафувати підприємців", - зазначили у виданні. 

За словами міського голови Володимира Хомка, робочими днями у Рівному зроблять 21 та 22 листопада. Після чого місцева влада сподівається на ухвалення спільних з урядом рішень для стримування поширення коронавірусу COVID-19. 

Новини за темою: У нас є cім інструментів для підтримки бізнесу, - Шмигаль про "карантин вихідного дня"

Нагадаємо, минулого тижня Львівська міська рада зробила усі дні тижня на території міста робочими, аби таким чином уникнути запровадження "карантину вихідного дня". 

До слова, нещодавно у Верховній Раді України зареєстрували проєкт постанови, у якій нардепи порекомендували Кабінету міністрів скасувати "карантин вихідного дня".

Loading...