live

Рівень розрахунків українців за компослуги покращився на 1 березня, - Кабмін

Фото з відкритих джерел

Рівень розрахунків за теплову енергію збільшився на 13%

У Міністерстві розвитку громад та територій України повідомили, що рівень розрахунків українців за спожиті комунальні послуги покращився. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як зазначили у Департаменті економіки систем життєзабезпечення поінформували, станом на 1 березня 2020 року рівень розрахунків населення за спожиті послуги дещо покращився.

"Рівень розрахунків за теплову енергію збільшився на 13 відсоткових пунктів. Якщо на відповідний період 2019 року він становив 67%, то цього року він складає 81%", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, у Мінрегіон після аналізу частини сплати домогосподарствами у березні за спожиту послугу, зазначили, що “ситуація не надто погана. Середній рівень розрахунку по Україні становить 84,1%. Найвищий показник у місті Одеса, де споживачі розрахувались на рівні 89%. Щодо тих підприємств, де показники "просіли" - закликаю керівників пожвавити агітаційну роботу серед населення, оскільки для водопровідно-каналізаційного господарства нинішня ситуація - це виклик".

У міністерстві також закликали провести активну агітаційну роботу зі споживачами щодо необхідності вчасної сплати комунальних послуг, але виключно дотримуючись правил карантину, в онлайн режимі.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів схвалив виділення житлових субсидій категорії громадян, які втратили роботу через запровадження карантину.

 

Loading...