live

"Рідкі бахіли" і відсутність масок: Як мешканці Радомишля дотримуються правил карантину, – інспекція ZIKу

Інспекція у Радомишлі Фото - скріншот

У березні від коронавірусу у цьому місті померла жінка

У місті Радомишль Житомирської області, де померла жінка від коронавірусу, на вулицях не всі мешканці дотримуються вимог ходити у захисних масках, а ось у супермаркеті запровадили новацію – "рідкі бахіли" для знезараження взуття.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондентка Валерія Бабич, яка сьогодні з інспекцією, як українці дотримуються карантину, перебуває у місті Радомишль Житомирської області.

Мешканці Радомишля пояснюють відсутність засобів індивідуального захисту тим, що, мовляв, вони перебувають на вулиці, а не у громадському місці. Окрім того, говорили про потребу подихати свіжим повітрям. А один із співрозмовників Валерії Бабич відверто зізнався, що забув захисну маску вдома.

Натомість у магазинах, банках та аптеках міста чітко дотримуються встановлених вимог, зокрема впускають обмежену кількість відвідувачів одночасно, розповіла Валерія Бабич.

Новини за темою: У власників домашніх тварин набагато легший перебіг COVID-19 – міф чи правда? Думка інфекціоніста

Кореспондентка зазначила, що у місцевому супермаркеті біля входу є спеціальний килимок, просочений дезінфікуючим розчином. Відвідувачів просять дезінфікувати взуття, потім їм вимірюють температуру і лише після цього впускають до магазину. Адміністратор закладу торгівлі Олександр Пивоваренко зазначив, що тим покупцям, у кого немає масок, їх видають.

Кореспондентка телеканалу ZIK Алла Жизневська тим часом встигла побувати у Радомишльській районній лікарні, де у березні від коронавірусу померла жінка. Алла Жизневська довідалася, що наразі людей з підозрою на COVID-19 у цьому медзакладі немає.

Нагадаємо, 13 березня в інфекційному відділенні Радомишльської районної лікарні померла 71-річна жінка, в якої діагностували коронавірус після повернення з Польщі. 14 березня у Житомирі скасували автобусні рейси до Радомишля.

Додамо, з 6 квітня в Україні почали діяти посилені обмеження карантину через пандемію коронавірусу COVID-19.

Loading...