Резніков розповів, якою буде амністія для учасників конфлікту на Донбасі

Олексій Резніков Facebook/Олексій Резніков

Від покарання не буде звільнено військових злочинців та мародерів

Кабінет міністрів України розробляє пакет законопроєктів про перехідний період, куди увійдуть також закони про перехідне правосуддя, зокрема амністії. Однак, звільнення від покарання не буде загальним. Про це заявив віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції Олексій Резніков в ефірі одного з телеканалів, передає "РБК-Україна". 

Так, Резніков пояснив, що під амністію не потраплять вбивці та зрадники, які вчинили військові злочини та геноцид проти людства. Такі люди понесуть покарання, як це передбачено міжнародними конвенціями. 

"Їм краще дійсно бігти, тому що вони понесуть покарання повністю, не тільки у відповідності з українськими законами, але й до всіх міжнародних конвенцій", - пояснив віцепрем'єр.

Новини за темою: Фокіна планують викликати в Раду для пояснень про "загальну амністію" та "особливий статус всього Донбасу", – нардеп

Крім цього, Резніков додав, що амністія часто застосовується у світі, тому її не потрібно боятися.

"Ми вивчаємо 260 конфліктів на планеті Земля, які відбувалися. І кожен раз амністію офіційний уряд застосовує. Але, звичайно, вона не стосується військових злочинців, мародерів, психопатів і так далі", - наголосив він. 

Нагадаємо, нещодавно заступник голови української делегації в ТКГ щодо Донбасу Вітольд Фокін заявляв, що для досягнення миру на Донбасі необхідне проведення загальної амністії. 

Loading...