Режисер серіалу "Чорнобиль" вперше відвідав зону відчуження

Юган Ренк не відвідував ЧАЕС, адже зйомки "Чорнобилю" відбувалися в Литві

Режисер "Чорнобилю" Юган Ренк та оператор ЧАЕС Олексій Бреус olga miklashevska

Режисер серіалу "Чорнобиль" Юган Ренк побував в Україні. Про це повідомлила пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

Зазначається, що Ренк вперше відвідав міста Чорнобиль та Прип’ять, оскільки більшість сцен серіалу знімали в Литві. "На минулих вихідних у Києві побував Юган Ренк, режисер серіалу "Чорнобиль" компанії НВО. Він також скористався нагодою і відвідав зону відчуження — міста Чорнобиль і Прип’ять. Завдяки роботі шведського режисера весь світ у моторошних деталях дізнався про трагічні події квітня 1986 року", – написали в Мінкульті.

Питання про те, чому зйомки проходили не в Україні, завдяки чому серіал мав би більшу автентичність, режисер обґрунтував відсутністю 40%-го відшкодування витрат. За словами Ренка, якби держава на момент зйомок могла запропонувати рабати, зйомки без сумніву відбувались би на території України.

Новини за темою: Серіал «Чорнобиль» здобув три премії «Еммі»

Нагадаємо, наприкінці липня міністр МКІП Олександр Ткаченко заявив, що стрімінговий сервіс Netflix знімає в Україні свій перший фільм. Тоді він висловив сподівання, що стрічка стане першою, яка отримає рабати в Україні.

Loading...