live

Реп, стендапери та YouTube-канали: Монахова розповіла про шляхи популяризації української мови

Омбудсмен прагне, щоб українська мова була престижною, вигідною і цікавою

Фото з відкритих джерел

Уповноважена із захисту державної мови Тетяна Монахова заявила: щоб зробити українську мову престижною і цікавою, потрібно створювати якісний українськомовний культурний продукт в тих сферах, де він нині відсутній. Про це вона розповіла на круглому столі на тему: "Мова об'єднує, різноманітність збагачує", повідомляє Інтерфакс-Україна

"Доти, доки українська мова не пошириться на всі сфери, не лише суспільного життя, доти, доки в Україні не буде нормальної реп-культури українською мовою, якісного репу українською мовою, молодь сидить у YouTube, і доки не буде стендаперів і коміків українською мовою, популярних YouTube-каналів, доти ми залишаємося в такому офіційному стані, коли закон про мову регулює суспільні сфери спілкування", - сказала мовний омбудсмен. 

Окрім цього, Монахова наголосила, що виступає за те, аби українська мова була престижною, вигідною і цікавою, адже "через ці три меркантильні причини її можна буде "просунути", як каже молодь, в Україні".

Нагадаємо, раніше мовний омбудсмен Тетяна Монахова заявила, що за недотримання положень закону про тотальну українізацію штрафи будуть діяти навіть для дитячих гуртків.

Loading...