Реальні наслідки карантину відчуємо через 4-6 місяців, - Віктор Медведчук

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Україна буде відчувати реальні наслідки карантину і боротьби з коронавірусом через 4-6 місяців. 

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

"Наша партія "Опозиційна платформа – За життя" розробила програму виходу з кризи, програму боротьби з коронавірусом, і ми пропонували ці рішення, і треба відзначити, що окремі з них знайшли своє хоча б непряме підтвердження в окремих діях виконавчої влади, але далеко не всі і далеко не всі ті заходи, які нами пропонувалися. Ось ви абсолютно правильно помітили, що нічого не зробили для підтримки малого та середнього бізнесу. Не багато країн, а більшість країн у світі йшли цим шляхом з однієї простої причини: я ж сказав уже про те, що є лаг часу. Ось ми будемо відчувати реальні наслідки карантину та боротьби з коронавірусом, що є природним і об'єктивним у всьому світі, через 4-6 місяців. Це лаг часу, коли ось те, що сталося в другій половині березня, у квітні, і, фактично протягом усього травня, який закінчується, воно позначиться на економічних процесах", - зазначив політик.

При цьому Віктор Медведчук додав, що для того, щоб цього не сталося, треба було гальмувати в березні, в квітні. "Треба було робити певні кроки. У нас нічого цього не зробили", - підкреслив він.

Новини за темою: Медведчук: Якщо уряд не має плану з відновлення економіки, значить у економіки України немає майбутнього

Нагадаємо, за рішенням уряду з 22 травня в Україні розпочався другий етап послаблення карантину. Однак, станом на сьогодні не всі регіони до цього прийшли. У МОЗ констатували, що вісім областей країни поки що не готові відмовитися від суворих обмежень".

Карантин в Україні було запроваджено через пандемію коронавірусу 12 березня.