Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Реальні кроки влади говорять про замороження конфлікту на Донбасі, але в медійному просторі нам подають зовсім інше, – політолог Лазарєв

Олександр Лазарєв Фото з відкритих джерел

Поїздкою на Донбас "слуги" піаряться на людському горі

Поїздкою на Донбас фракція "Слуга народу" хоче привернути до себе увагу, бо вона не робить ніяких кроків в напрямку реінтеграції Донбасу. Хоча в медійному просторі нам подають картинку того, що вони намагаються щось робити.  

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Лазарєв. 

 

"Ми повинні розуміти, що будь-яка поїздка "слуг народу" на Донбас зараз, коли вони нічого не роблять для того, аби врегулювати конфлікт, - це створення уявлення про якусь діяльність. Це привертання уваги до фракції "Слуга народу", що вони роблять хоч якісь кроки в цьому напрямку. Але по суті ми бачимо повне замороження конфлікту, небажання реінтегрувати Донбас і небажання підготувати на законодавчому рівні можливості реінтеграції як економічної, так культурної і ментальної. Практично нічого не робиться. Тобто фактично реальні кроки ідуть на відторгнення Донбасу, на замороження конфлікту, але в медійному просторі нам подають деяку картинку того, що вони намагаються щось робити", – заявив Олександр Лазарєв.

На думку політолога, поїздка "слуг" на схід країни зовсім нічого не дала Донбасу, адже нардепи не зробили нічого для місцевих жителів, в тому числі тих, хто постраждав внаслідок масштабних пожеж на Луганщині.

"Тому всі ці речі в сукупності показують, що вони просто піаряться на людському горі", – зазначив Лазарєв.

Експерт не виключає, що поїздки нардепів від пропрезидентської партії на Донбас – це піар-акція напередодні виборів. Цілком ймовірно, що таким чином вони хочуть здобути додатковий електорат на позачергові парламентські вибори, які можуть відбутися вже у 2021 році.

Новини за темою: Марчевський: Виїзне засідання "Слуги народу" на Донбасі - це театр абсурду

Нагадаємо, раніше нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура заявляв, що у середу вранці, 21 жовтня, 120 депутатів із фракції "Слуга народу" поїхали на передову на Донбас, де пробудуть приблизно добу.

Зокрема, політик наголосив, що "слуги народу" вирушили на передову, щоб більш детально дізнатися про ситуацію на тих територіях

Також наприкінці вересня лідер парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявляв, що монобільшість планує провести виїзне засідання на Донбасі "у нульовій зоні".

У фракції також заявили, що такі поїздки будуть продовжувати і надалі.

 

Loading...