Разумков запропонував ввести безкоштовне харчування для дітей загиблих військових, - законопроєкт

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков Фото з відкритих джерел

Пропонується, щоб закон набрав чинності з 1 січня 2021 року

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков запропонував парламенту законопроєкт, який передбачає безкоштовне харчування для дітей загиблих військовослужбовців. Про це Разумков повідомив у Twitter.

"Ініціював проєкт закону про безкоштовне харчування для дітей військовослужбовців, у кого один з батьків загинув під час захисту України. Вважаю, турбота про дітей - це вклад у майбутнє нашої держави", - зазнчив він. 

Так, законопроєкт №4130 "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України" було зареєстровано на сайті парламенту 18 вересня. Співавторами цього закону є ще 59 народних депутатів.

Новини за темою: У МОН назвали відповідальних за якість шкільного харчування

Зокрема, у документі пропонується забезпечити безкоштовним харчуванням дітей, батьки яких загинули чи пропали безвісти, захищаючи суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України.

Наразі законопроєкт опрацьовується в комітеті. 

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік", який передбачає забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Loading...