Разумков: Коштів на "опитування Зеленського" у держбюджеті не передбачено

Дмитро Разумков. Фото facebook.com/verkhovna.rada.ukraine

Спікер парламенту запевнив, що жодних законів щодо цього опитування Рада не ухвалювала

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що на проведення ініційованого Володимиром Зеленським опитування кошти з державного бюджету виділені не були. Про це він повідомив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

За словами Дмитра Разумкова, станом на 14 жовтня додаткових коштів для проведення будь-яких опитувань в бюджеті не передбачено. Крім цього, Верховна Рада не ухвалювала законів, які б дозволяли проводити такі опитування Центральній виборчій комісії. 

"Якщо ми говоримо про кошти державного бюджету та зміни до держбюджету, такі питання не виносилися. Станом на сьогодні ініціатив, які б були зареєстровані в якості змін до головного бюджету, немає, тому я думаю, що це будуть якісь інші шляхи вирішення питань для його фінансування. Які? На жаль, я відповісти не можу", - пояснив голова ВРУ.

Новини за темою: "Референдум" на виборчих дільницях: Юридичні наслідки опитування, ініційованого президентом

Крім цього, спікер парламенту додав, що опитувати громадян на виборчих дільницях "навряд чи буде можливо". Однак, закон дозволяє проводити подібні заходи поза виборчими дільницями. 

Нагадаємо, 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення всеукраїнського опитування у день місцевих виборів та закликав громадян прийти на виборчі дільниці і відповісти на 5 важливих питань. 

Наступного дня глава держави оголосив перше питання. 

Зауважимо, за даними Офісу президента, опитування, на відміну від конституційного референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків.

Loading...