Разумков допустив продовження закону про особливий статус Донбасу

Дмитро Разумков. Фото facebook.com/verkhovna.rada.ukraine

До пленарної зали законопроєкти щодо продовження дії закону вносити не планують

Верховна Рада України може продовжити дію закону про особливий статус Донбасу у разі необхідності, однак, до сесійної зали відповідний законопроєкт вносити не планується. Про це повідомив голова ВРУ Дмитро Разумков під час брифінгу 14 жовтня, який транслював телеканал ZIK. 

Так, журналісти запитали спікера парламенту, чи планують у Раді продовжити дію закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. 

"...законопроєкти, наскільки мені відомо, комітетами не були запропоновані і поки не плануються до винесення до пленарної зали", - відповів Дмитро Разумков.

Водночас голова Ради додав, що у разі необхідності можливе продовження закону про особливий статус Донбасу. 

Новини за темою: "Формулу Штайнмаєра" включать в закон про особливий статус Донбасу, - Костін

"Будемо дивитися. Якщо буде необхідність, Верховна Рада зробить все, що вона повинна зробити", - пояснив політик. 

Нагадаємо, раніше голова делегації України в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук наголошував, що у переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі готовий піти на два компроміси, серед яких - питання особливого статусу. 

Пізніше віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков пояснив, що підхід до поняття "особливий статус" Донбасу полягає у зміні інвестиційного клімату та впровадженні нової економічної моделі.

Loading...