live

Раціон для евакуйованих з Уханя: Чим годують у закритій зоні у Нових Санжарах

Лащ у Нових Санжарах Фото - скріншот

Суп, пюре і салат, а ще пляшечка соку

Вечерю для тих, хто перебуває у закритій карантинній зоні у санаторії в Нових Санжарах Полтавської області, де перебувають евакуйовані з Уханя, передають в одноразовому посуді, запакованому в пакети.

Як розповів в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час включення із санаторію у Нових Санжарах кореспондент Андрій Лащ, в одноразових пластикових контейнерах є картопляне пюре і котлета, а також салат із капусти. Окрім того, у пакеті знайшлася пляшечка апельсинового соку та кілька ретельно запакованих шматочків хліба, а також суп.

Окрім того, у пакеті знайшлися паперові рушники. Знімальній групі також передали 5-літрову баклажку з водою.

Новини за темою: У Китаї зафіксували повторне зараження коронавірусом COVID-19

Нагадаємо, евакуйовані із Уханя українці перебувають на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після повідомлення про розміщення українців у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

За підсумками сутичок у Нових Санжарах поліція Полтавської області відкрила п'ять кримінальних проваджень.

Як виявилося пізніше, більшість із затриманих внаслідок сутичок у Нових Санжарах через приїзд евакуйованих з Китаю виявились не місцевими жителями.

Додамо, знімальна група телеканалу ZIK потрапила до закритої зони у Нових Санжарах Полтавської області – до санаторію, де зараз перебувають на карантині евакуйовані з китайського міста Ухань громадяни. Упродовж 14 днів телеканал ZIK оперативно повідомлятиме про все, що там відбувається.

Loading...