Як ми будемо рятувати людей?: Влащенко висловила сумнів у готовності України до боротьби з коронавірусом COVID-19

Наталія Влащенко

Пан Радуцький заявив, що в Україні все готово до будь-якого спалаху епідемії

Українців, які прилетять з Уханя, де сьогодні триває епідемія смертельного коронавірусу, хай відправляють додому до пана Радуцького, а не в приватний санаторій "Пролісок".

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявила ведуча Наташа Влащенко.

Наташа Влащенко зауважила, що минулого тижня депутат від "Слуги народу" пан Радуцький, якого називають "тіньовим міністром охорони здоров’я України", заявив, що в Україні все готово до будь-якого спалаху епідемії, однак лікар Борис Тодуров сказав, що для боротьби з коронавірусом потрібні спеціальні апарати для легень, яких в Україні є декілька одиниць.

"Це перше питання. Друге – чому Росія закрила у себе літаки з Уханя, багато інших країн закрили всі китайські переміщення, сам Китай закрив! А чому ми тут, у Києві, приймаємо літак з Уханю? Ми що, так готові? Наша охорона здоров’я готова до цього? У мене просто шок. У нас навіть тестів і ліків немає", – заявила Наташа Влащенко.  

Народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський додав, що людям, які прийшли на посади у Кабмін, просто начхати на українців.

"От в Кабміні проходить нарада, щоби відправити людей з аеропорту Бориспіль в приватний санаторій в Обухівському районі і потримати їх там 2 тижні. Як ви можете тримати мене проти моєї волі у приватному санаторії? Це не лікарня, це не режимний об’єкт. Там немає системи профілактики. Там ні чорта немає! Але при тому вони спокійно сидять і приймають таке рішення, бо їм немає куди людей відправити", – сказав Дубінський.  

Новини за темою: "Слуга народу" Василевська-Смаглюк назвала коронавірус, від якого померли понад тисячу осіб, "маркетинговим ходом"

У такому випадку, додала Наташа Влащенко, людей, які прилетять з Китаю, де сьогодні триває епідемія смертельного коронавірусу, хай відправляють додому до пана Радуцького.

Новини за темою: Борис Тодуров: Україна не готова лікувати коронавірус – ні морально, ні фізично

"Учора у мене в ефірі був Борис Тодуров, який сказав, що для того, аби врятувати людину, яка захворіла на коронавірус, потрібні спеціальні апарати для легенів. У нього їх чотири. Можливо, 2-3 є у когось іншого. Як ми будемо рятувати людей, якщо почнеться епідемія? Пан Радуцький, може, до себе додому нехай завозить цей літак, а не в санаторій "Пролісок"", – підкреслила Наташа Влащенко.

Як відомо, міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька заявила, що українці будуть евакуйовані з китайського міста Ухань 18 лютого.

Також відомо, що станом на ранок 14 лютого на материковій частині Китаю від нової коронавірусної інфекції загинули 1400 осіб, а кількість заражених перевищила 63 851 осіб.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву китайському коронавірусу, раніше відомому як 2019 nCoV. Відповідно до рішення організації, вірус отримав назву COVID-19.

Додамо, в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK народний депутат України ("Слуга народу"), голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький заявляв, що в Україні сьогодні повністю підготовлені 5772 ліжка інтенсивної терапії, забезпечені оксигенаторами, для лікування хворих з коронавірусом. За потреби, з його слів, будуть розгорнуті резервні ліжка.

 

Loading...