Рада ухвалила за основу закон про заборону продажу електронних сигарет дітям до 18 років

В Україні можуть заборонити продаж електронних сигарет неповнолітнім Фото з відкритих джерел

Наразі законопроєкт готується до розгляду у другому читанні

Верховна Рада України 29 вересня прийняла у першому читанні законопроєкт, який забороняє продаж електронних сигарет та рідин до них громадянам віком до 18 років. Про це свідчать дані на сайті парламенту.

Так, законопроєкт №3628 пропонує заборонити продаж електронних сигарет та рідин неповнолітнім на рівні з традиційними тютюновими виробами. Крім цього, під заборону потрапили товари дитячого асортименту, що імітують тютюнові вироби або електронні сигарети.

Порушення правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, особам до 18 років карається штрафом від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6800 - 13600 гривень).

Новини за темою: Яку загрозу несуть вейпи та електронні сигарети

Також забороняється продавати тютюнові вироби поштучно або в упаковках, що містять менше 20 сигарет (крім сигар). 

Крім цього, на особу, яку протягом року повторно штрафували за аналогічне порушення, чекає адмінстягнення у розмірі від 800 до 1400 таких мінімумів (13 600 - 23 800 гривень) з конфіскацією предметів торгівлі.

Нагадаємо, раніше у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, у якому запропонували заборонити продаж електронних сигарет та тютюнових виробів особам до 21 року.

Loading...