Рабінович: Як колись радянські солдати визволили Україну від фашизму, так сьогодні це зробимо ми

Вадим Рабінович

Фашизм не пройшов тоді і не пройде сьогодні, стверджує нардеп

Колись радянські солдати визволили Україну від фашизму, сьогодні це зробить "Опозиційна платформа - За життя".  

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович під час покладання квітів з нагоди 76-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

"Пройшло стільки років, і ми з вами, сотні людей, прийшли сюди, я думаю, що в усіх наших областях вшановують пам'ять тих, хто загинув, захищаючи свою Батьківщину. Сьогодні, на жаль, в нашій сьогоднішній Україні багато хто намагається переписати історію, багато хто намагається назвати героїв іншим словом, а тих, хто стріляв їм у спину і продавав свою країну, називають героями. Такого ніколи не буде! Ми тут тому, щоб кожному сказати: ми будемо боротися за пам'ять, боротися за справжніх героїв!" – заявив Вадим Рабінович.

Разом з тим політик підкреслив: фашизм не пройшов тоді і не пройде сьогодні, адже в Україні є люди, які будуть захищати пам'ять загиблих солдатів, які визволяли Україну.

"Дорогі ветерани, я хочу, щоб ви знали, що наші діти і наші внуки, всі будуть шанувати ваш подвиг і всі будуть називати героїв – героями, а бандитів – бандитами. І як вони визволили Україну від фашизму, то так зробимо і ми.  Сьогодні це наша війна, і ми будемо вшановувати пам'ять загиблих. Кров'ю залита земля України саме радянських солдатів, які захищали свою Батьківщину в єдиному строю, і сьогодні нам починають щось розповідати. Немає і не буде іншої історії, ось вона історія, і ось вони – герої", – акцентував Вадим Рабінович.

Окрім цього парламентар додав, що група народних депутатів подала законопроєкт про спеціальні виплати для ветеранів Великої Вітчизняної війни, які мають начислятися вже з 1 січня.

"І коли почнеться бюджетний процес, ви почуєте нашу позицію з цього питання. Сподіваюся, все вийде", – сказав Рабінович.

Новини за темою: "Опозиційна платформа - За життя" привітала українців з Днем визволення країни від фашистських загарбників

Нагадаємо, сьогодні, 28 жовтня, в Україні відзначають офіційний День звільнення від фашистських загарбників. Саме цей день вважають датою остаточного вигнання окупаційних фашистських військ за межі території України. Тож цього року виповнюється 76 років від дня вигнання нацистських окупантів із України.