Рабінович: В Україні битву фашизму ми сьогодні програємо

Вадим Рабінович

В Україні битву фашизму ми сьогодні програємо. Таку думку співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Вадим Рабінович висловив під час "Великого інтерв'ю" з Павлом Кужеєвим на телеканалі "112 Україна".

"Так, битву фашизму ми сьогодні програємо. Але я хочу нагадати всім фашистам: вони перемагали і у ВВВ, на початку, а закінчилося це Нюрнберзьким процесом. І коли радянська армія увійшла в Німеччину, там не було пособників фашистів – там всі були жертви режиму. Всі раптом прозріли. Не думаю, що в 21 столітті фашизм зуміє здійснити реванш. Тактично ми програємо битву, тому що кожен раз ми спираємося на нового Головнокомандувача. А він, очолює нашу армію і переходить в армію супротивника", - сказав він.

Новини за темою: Рабінович: Шмигаль сказав, що свята 9 Травня не існує, – відтепер для "Опозиційної платформи – За життя" не існує прем'єра

Нагадаємо, раніше в Мінветеранів закликали українців не відвідувати масові заходи до Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги. У відомстві порекомендували привітати ветеранів по телефону, або іншим чином.