Рабінович у Харкові прокоментував ситуацію з Кернесом

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович під час поїздки до Харкова прокоментував ситуацію з мером міста Геннадієм Кернесом.

Політик переконаний, що якби Кернес був у місті зараз, того, що там сьогодні відбувається, точно не було б.

"Мене з Кернесом пов'язують багато років дружби. Я його знаю багато років, ми добре один до одного ставимося, можемо посваритися, але я знаю. Я знаю його ситуацію і з великою повагою ставлюся до його мужності, бо на інвалідному візку керувати містом важко. Якби так все було, я би сюди не приїхав. Але відбулося зовсім інше. Відбулося нещастя. Ви знаєте, Гени немає. А ті, хто від його імені керують, я їх не знаю. Я знаю тільки одне – що якби Кернес був, не було б такого, що ОПЗЖ в Харкові, у місті, в якому поважають нашу партію, не дали би повісити ні одного плакату. Кернес цього зробити не міг", – заявив Вадим Рабінович.

З його слів, це зробили ті, хто збирається під його іменем ховатися і керувати Харковом.

"Це зовсім інша справа, як говорять тепер вже в Одесі. Тому, дорогі друзі, знаєте, слова, які виходять з серця, попадають в серце. Я би не приїхав, якби Геннадій був тут. Але зараз я знаю, я навіть не хочу більше говорити, але я знаю інше: що те, що там відбувається, робить не Кернес. Ця зв'язка, яку придумали люди, щоб під його виглядом керувати Харковом. Тому, дорогі друзі, я думаю, що ви розумні люди, і в цій ситуації зробите правильний вибір. А вибір наш Олександр Фельдман", – наголосив Вадим Рабінович.

Новини за темою: Зникнення Кернеса: Опитування свідчать, що у Фельдмана є всі шанси стати новим мером Харкова, – експерти

Нагадаємо, громадський діяч Анатолій Родзинський повідомив, що після перенесеного COVID-19 міський голова Харкова Геннадій Кернес отримав інсульт і втратив можливість говорити.

Раніше в Харківській міській раді зробили офіційну заяву, де йшлося про те, що Геннадій Кернес наразі отримує лікування в берлінській клініці "Шаріте", його життю нічого не загрожує.

Також в заяві відсутність будь-яких звернень Геннадія Кернеса було пояснено тим, що в лікарні забороняють використовувати будь-які гаджети пацієнтам та відвідувачам. 

У середині вересня Харківська міська рада офіційно підтвердила, що мер Харкова Геннадій Кернес заразився COVID-19.

2 жовтня стало відомо, що Геннадій Кернес отримав негативний результат тесту на коронавірус COVID-19.