live

Рабінович про напад на Сивохо: Це повна втрата управління державою

Вадим Рабінович

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "112" прокоментував побиття радника секретаря РНБО Сергія Сивохо.

"Ви знаєте, я думаю, що тут не треба мою думку, тут має бути думка просто людей, які хоч якось аналізують ситуацію. Давайте просто розберемося. В державі представник ради Національної безпеки презентує, неважливо платформу миру, або якусь іншу, він презентує, він голова вищого органу, одного з найбільших у нашій країні. Приходять якісь люди, нападають на нього, б'ють. Ну це що держава? Це вже навіть не "Весілля в Малинівці". Там хоч Попандопуло був. А тут і Попандопула немає. Що це? Це повна втрата символів державності. Це повна втрата управління державою. І якщо люди, які це зробили, а що міг Сивохо їм зробити, стоїть бідна людина від них, – нічого", - сказав він.

"Тому це покидьки, які намагаються нашу країну не випустити з обіймів війни. У мене питання. Їм не подобається позиція ОПЗЖ на мир, їм не подобаються поїздки Медведчука і нас всіх до Москви, їм не подобається діалог. Скажіть, а що ви протиставите цьому? Беріть вила і йдіть вперед воюйте. Чого ви лазите не по місту і на Сивохо нападаєте? Ідіть і покажіть свій патріотизм на фронті. Покажіть, як ви візьмете там Донбас, Луганськ, Москву, що ви там зібралися взяти. А що виходить – ми повинні воювати, а ось з такими пиками нічого не роблять, патріотизмом займаються", - додав нардеп.

Нагадаємо, раніше у Києві відбулися зіткнення на презентації Національної платформи примирення між представниками Нацкорпуса та Сергієм Сивохо.

Під час презентації радикали перекрили вхід і зривали захід, який проводив Сивохо. Після цього вони назвали його зрадником і ворогом України, оскільки той не називає Росію ворогом.

Новини за темою: Він не в змозі відповісти на жодне запитання: Активісти розповіли про конфлікт з Сергієм Сивохо

Згодом Сивохо прокоментував цю ситуацію та заявив, що "деяким мир не потрібен і що вони хочуть війни, тому що війна — це бізнес і великі гроші".