Рабінович: Після глобальної політичної афери у владі в Україні закріпилися абсолютно неможливі в минулому люди

Народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Після глобальної політичної афери у влади в Україні закріпилися абсолютно неможливі в минулому люди. Таку думку співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Вадим Рабінович висловив під час "Великого інтерв'ю" з Павлом Кужеєвим на телеканалі "112 Україна".

"Вони неправильно декомунізацією займаються. Перше: треба метро українське розібрати. Потім всі греблі, фабрики, тому що самі вони нічого не побудували. Від водопроводу до каналізації розберіть усі. Розберіть будинки, в яких люди живуть, дороги. Коли в України трапилася біда, то допомагав їй тільки недокоммунизированный нашою владою Китаю. Наші стратегічні партнери нам нічого не прислали. А на війну надсилали. Закрили кордони, викинули заробітчан, а тепер знову раби потрібні, тільки вже на урядовому рівні. Наш уряд, продавши землю, перейшло до людей. Тепер вони торгують вже заробітчанами. Главу Інституту пам'яті викликають на допит в ГБР і запитують, як він списав гроші на банкет Голодомору, а він відповідає: не пам'ятаю нічого. Як вкрасти – вони нічого не пам'ятають. Як знищити – все пам'ятають", - сказав він.

"Після глобальної політичної афери сталося так, що у влади в Україні закріпилися абсолютно неможливі в минулому люди. В'ятрович, Парубій, який очолював НСПУ, і не приховував своїх фашистських поглядів, Таня Чорновіл. Коли ми побачимо цих наших правителів, то ми зрозуміємо, що це було масове божевілля. Тож, переважна кількість людей проголосували за зміну влади Порошенка. Як сталося, що В'ятрович проник в нову владу, і його бацили вразили її всю – це наш місцевий парадокс. Будемо розробляти вакцину проти нього", - резюмував політик.

Раніше народний депутат від партії "Слуга народу" Максим Бужанський висловився про банкет В'ятровича в день пам'яті жертв Голодомору.