Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Рабінович: Напівбожевільні люди у владі збираються закупити неіснуючу вакцину від COVID–19, при цьому повністю ігнорують можливість отримати вакцину з РФ

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Життя простих людей владу зовсім не турбує - наголосив політик

Сьогодні напівбожевільні люди у владі збираються закуповувати неіснуючу вакцину від коронавірусу, яку ми навряд чи взагалі отримаємо, при цьому вони повністю ігнорують домовленості керівництва стратегічної ради "Опозиційної платформи - За життя" з керівництвом Росії щодо першочергових поставок в Україну російської вакцини від COVID–19.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яке транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.

Вадим Рабінович наголосив, що окрім України у світі більше немає такої держави, де влада веде війну з власним народом на його повне знищення.

Тож парламентар звернувся до керівників Верховної Ради України, депутатських груп і фракцій з вимогою стати на захист українців і закупити вакцину від коронавірусу в Росії.

"Сьогодні на наших очах країною керують ті, хто просто не може це робити через некомпетентність. Парламент не може стояти осторонь. Парламент зобов’язаний в це втручатися, інакше які ми народні обранці?! Сьогодні напівбожевільні люди у владі збираються закуповувати неіснуючу вакцину від коронавірусу, яку ми навряд чи взагалі отримаємо, при цьому вони повністю ігнорують домовленості керівництва стратегічної ради "Опозиційної платформи - За життя" з керівництвом Росії щодо першочергових поставок в Україну російської вакцини від COVID–19", – заявив політик.

Ба більше, додав Рабінович, домовленості на порятунок українців не просто ігноруються, а вважаються такими, що суперечать національним інтересам України. 

"Тоді у мене питання до цих панів: так може у вас не та Україна і не ті інтереси? Ми, партія "Опозиційна платформа - За життя", вважаємо, що для порятунку життя українця необхідна вакцина будь-яка! Якщо вона створена у Росії, то беріть її, будь ласка!" – акцентував Рабінович.

Новини за темою: Росія готова поставляти в Україну вакцину проти COVID-19, - підсумок переговорів Путіна з Медведчуком

Нагадаємо, раніше академік, перший президент АЕН України, доктор економічних наук, кандидат медичних наук Анатолій Пешко заявив, що російська вакцина проти COVID-19 може допомогти для лікування не тільки коронавірусу, але й для лікування інших вірусів грипу, а також може виробляти протипухлинний імунітет.

Також повідомляли, що станом на жовтень російська вакцина від коронавірусної інфекції COVID-19 перебувала на четвертому етапі тестування.