Queen представили кліп про медиків із кадрами безлюдного Майдану Незалежності

Queen показали у новому кліпі безлюдний Київ Фото з відкритих джерел

Пісня є рімейком світового хіта, переробленого на честь лікарів по всьому світу

Музиканти британського рок-гурту Queen Брайан Мей та Роджер Тейлор спільно зі співаком Адамом Ламбертом випустили кліп на пісню “You are the Champions”, присвячену медпрацівникам. На початку кліпу з'являються кадри безлюдного Майдану Незалежності у Києві. Відповідний ролик розміщено на офіційному YouTube каналі гурту.

“Інноваційно співпрацюючи через Instagram між Лондоном, Корнуоллом та Лос-Анджелесом, Брайан Мей, Роджер Тейлор та Адам Ламберт у своїх будинках записали спонтанно нову версію класичного гімну королеви з деякими тонкими змінами. Результат, тепер закінчений, змішаний та освоєний, випускається під новою назвою - всі надходження спрямовуються на фонд солідарності COVID-19 Всесвітньої організації охорони здоров'я”, - йдеться у пресрелізі під кліпом.

Зазначається, що компанія Shutterstock та його світова спільнота відеооператорів пожертвували якісні відеокліпи для використання у цьому відео.

У кліпі окрім студійних кадрів показуються відео спустошених вулиць світових міст, серед яких і Київ із зображенням безлюдного Майдану Незалежності.

Раніше британський музикант і гітарист відомого гурту Queen Браян Мей заявив, що пандемія коронавірусу COVID-19 почалася через людей, які вживають м'ясо.Loading...