Медведчук обговорив з Путіним можливість поставок в Україну російської вакцини від коронавірусу

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Президент РФ Володимир Путін не виключає можливості поставок російської вакцини від коронавірусу в Україну. Про це він заявив у вівторок на зустрічі з головою політради української партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктором Медведчуком, повідомляє ТАСС.

"Відразу можу сказати, що така можливість існує", - сказав Путін у відповідь на прохання Медведчука подумати про постачання вакцини "Супутник V" в Україну.

Поставки російської вакцини від коронавірусу в Україну стануть можливі в разі укладення відповідної домовленості з офіційним Києвом, Росія до цієї роботи готова, додав Путін.

"Потрібно, щоб офіційна влада України відповідним чином сформулювала свої запити, свої потреби. Ми до цієї роботи готові, незважаючи ні на які політичні складнощі. Все-таки це питання чисто гуманітарного характеру, питання охорони здоров'я, питання турботи про людей, які небайдужі як Росії, так і Україні", - додав він.

Путін розповів, що вакцина вже надійшла в усі регіони РФ. "На жаль, це ще не таке масове виробництво, яке нам потрібно, нам потрібні мільйони доз вакцини", - зауважив він. Тим не менш, Путін нагадав, що Росія активно працює зі своїми колегами і друзями в Білорусі за цим напрямком. "З Олександром Григоровичем (Лукашенком) нещодавно обговорювали це питання. Там проходить робота теж в штатному режимі", - розповів президент.

Відповідаючи на прохання Медведчука про постачання вакцини в Україну, Путін підкреслив, що "якщо ми з Білоруссю почали цю роботу, то можемо так само працювати і з Україною". "Треба з фахівцями з України зайнятися реалізацією цього плану", - сказав він. "Але, повторю ще раз: потрібно на офіційному рівні домовитися відповідним органам влади", - резюмував він.