Пульмонолог закликала хворих з COVID-19 звертати увагу на свій стан на 5-7-й день хвороби

Фото з відкритих джерел

Із сьомого дня починаються фатальні ускладнення, застерегла Світлана Гук

Хворим, у яких є підтверджене інфікування коронавірусною хворобою COVID-19, слід звертати увагу на свій стан на 5-7 день від початку хвороби.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила пульмонолог Світлана Гук.

Медик наголосила, що коронавірус небезпечний для будь-якої людини.

"Кожен, хто отримав позитивний ПЛР, це ще не говорить, що саме з ним трапиться така біда. Треба бути уважним, починаючи із сьомого дня хвороби. От якщо на п’ятий-сьомий день хвороби ви сидите вдома, хворієте COVID-19 або вірусною інфекцією і бачите, що ситуація погіршується на п’ятий-сьомий день, терміново треба звертатися на швидку, якщо сатурація нижче 92, але із сімейним лікарем або з тим лікарем, який вас супроводжує у цій проблемі, треба бути на короткому зв’язку, бо від сьомого дня починаються ті фатальні ускладнення, яких ми всі боїмося. Але вони зовсім не у всіх трапляються, просто треба бути уважним у цей час і бути на зв’язку з лікарем", – порадила Світлана Гук.

Новини за темою: МОН: Коронавірус не є професійним захворюванням вчителів, тож не варто розраховувати на страхування

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що підставою для термінового запровадження локдауну може бути лише заповненість ліжок у лікарнях на більш як 75%.

Слід зауважити, що в Україні другий день поспіль фіксується антирекорд щодо коронавірусу. За 26 листопада зафіксовано 16 218 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...