Публікували фарс про Литву і Україну: Google заблокував близько 90 YouTube-каналів, пов'язаних з РФ

Відеохостинг YouTube Фото з відкритих джерел

Такі заходи були вжиті в рамках боротьби з дезінформацією

Компанія Google з квітня по червень заблокувала більше ніж 2,5 тисячі каналів на YouTube, пов'язаних з Китаєм і РФ. Такі заходи були вжиті в рамках боротьби з дезінформацією. Про це йдеться в блозі Google.

Зазначається, що 2596 каналів, які були пов'язані з Китаєм, були заблоковані через "спам і неполітичний контент". Однак був присутній і політичний контент, в тому числі матеріали, пов'язані з боротьбою з COVID-19 в США і протестами проти расової дискримінації.

Крім того, компанія заблокувала близько 90 каналів, пов'язаних з Росією. Вони публікували фарс про ЄС, Литву, Україну, Росію і Сирію і реакції США на COVID-19, а також інформацію про внутрішню політику РФ і міжнародні питання.

Також були заблоковані близько 20 каналів, пов'язаних з Іраном.

Новини за темою: YouTube заблокував телеканал бізнесмена з РФ, який "засвітився" в анексії Криму та збройному конфлікті на Донбасі

Раніше повідомлялося, що компанія Facebook зупинила роботу трьох мереж російських облікових записів, які намагалися втрутитися у внутрішню політику 8 африканських країн. Усі мережі ведуть до юридичних осіб, пов'язаних із російським бізнесменом Євгеном Пригожиним, якого звинувачують у втручанні у вибори США 2016 року.

Loading...