Псування бюлетенів опитування Зеленського можуть прирівняти до хуліганства, – Геращенко

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко Фото з відкритих джерел

Покарати можуть, якщо громадянин порве бюлетень

Правоохоронці можуть кваліфікувати псування бюлетенів з всеукраїнського опитування президента Володимира Зеленського як дрібне хуліганство. Покарати можуть, якщо громадянин порве бюлетень. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в ефірі "Радіо НВ".

За його словами, проведення всеукраїнського опитування може збільшити кількість конфліктів в день місцевих виборів.

"Я думаю, це буде дрібне хуліганство. Ми ж не розриваємо книги, якщо нам щось не подобається. Розривати бюлетені, штовхати агітаторів — це буде незаконно і буде порушенням громадського порядку", — пояснив Геращенко.

До слова, за дрібне хуліганство передбачено покарання від штрафу (від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) до виправних робіт терміном до 2 місяців. Також за це правопорушення можна отримати адміністративний арешт на 15 діб.

Новини за темою: Стало відомо, хто заплатить за всеукраїнське опитування Зеленського

Нагадаємо, 13 жовтня президент України Володимир Зеленський закликав громадян у день місцевих виборів прийти на виборчі дільниці та відповісти на 5 важливих для кожного питань. За його словами, питання будуть стосуватися того, що "ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті".

14 жовтня голова держави оголосив перше з 5 питань, які буде винесено на опитування 25 жовтня під час місцевих виборів. Воно стосуватиметься корупції в особливо великих масштабах.

Наступного дня, Зеленський назвав друге питання, яке стосуватиметься створення на Донбасі вільної економічної зони.

А у п'ятницю, 16 жовтня, президент оприлюднив фінальні три питання всенародного опитування.Loading...