Пристайко анонсував великий контракт на поставки летальної зброї з Британії

Вадим Пристайко

Фото з відкритих джерел

Контракт передбачає придбання летальної зброї у Британії, а також її виробництво в Україні та локалізацію

Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко анонсував великий контракт на постачання летальної зброї в Україну зі Сполученого Королівства. Про це він повідомив у інтерв'ю "Європейській правді". 

За словами Пристайка,  Україна розраховує найближчим часом отримати реальну військову допомогу від Британії, в тому числі значний контракт на летальну зброю.

"Британський трек – унікальний. Він зараз стає дедалі важливішим, і не тільки для України. Це також наш дуже важливий безпековий партнер, від якого, я сподіваюсь, найближчим часом ми зможемо отримати реальну військову допомогу, сприяння в розвитку Збройних сил" – зазначив дипломат. 

Новини за темою: ЗСУ отримали на озброєння ракетний комплекс "Нептун"

Зокрема, Пристайко наголосив, що йдеться не лише про придбання летальної зброї у Британії, але і про її виробництво в Україні та локалізацію. Водночас посол наголосив, що питання локалізації – це позиція українського уряду, яка, за його словами, справедлива.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський вручив сертифікати на нове озброєння представникам Збройних сил України. Крім цього, глава держави наголосив на необхідності переоснащення українського війська, прийняття на озброєння новітніх бойових систем та приведення органів військового управління до стандартів НАТО.

Loading...