live

Приріст захворюваності на коронавірус в Україні за добу становить 14%, – Ляшко

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко

Фото з відкритих джерел

Випадки смертей зареєстровано у 16 областях України

Станом на ранок 8 квітня приріст захворюваності на коронавірус в Україні за добу склав 14%. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"По розподілу випадків COVID-19 по регіонах. Найбільше за минулу добу зареєстровано випадків в Івано-Франківській області – 38, у Дніпропетровській – 26, у Чернівецькій – 26, у Київській області – 23 випадки. Загальне число підтверджених випадків COVID-19 на сьогодні у місті Київ – 256 випадків, у Чернівецькій – 273 випадки, Івано-Франківській – 198 випадків, у Тернопільській – 168 випадків. 

Приріст підтверджених випадків коронавірусної хвороби порівняно з попередньою добою становить 14%. У віковій структурі у нас переважають жінки – 55% захворілих. Випадки смертей, на жаль, уже зареєстровано у 16 областях нашої країни", - сказав Ляшко.

На питання журналіста, чи існує кореляція між наявністю апаратів ШВЛ та відсотком смертності, заступник міністра відповів, що наразі апаратів вистачає у повному обсязі.

"Ми відслідковуємо повністю кількість вільних ШВЛів, які сьогодні є у закладах охорони здоров’я, і в завантаженості ШВЛів ми навіть не перевищили сьогодні критичних точок. Тобто ми чітко знаємо кількість осіб, які перебувають з коронавірусною хворобою на ШВЛ, а також ми знаємо кількість апаратів ШВЛ, які готові до прийому хворих з коронавірусною хворобою. Тому у нас є певні алгоритми, коли буде включатися перепрофілювання закладів і доставка для надання хворим на коронавірусну хворобу. Перша така критична точка – це завантаженість існуючих апаратів ШВЛ, які призначені для надання допомоги саме з коронавірусною хворобою. На сьогодні ця точка не досягнута", - додав Ляшко.

Новини за темою: У МОЗ розповіли, на який день з появи симптомів COVID-19 найчастіше відбувається госпіталізація

Нагадаємо, станом на 9:00 середи, 8 квітня, в Україні 1668 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Loading...